Aktuale

Digjet autobusi në linjën Gjilan – Prishtinë

Një autobus i Linjës Gjilan-Prishtinë është përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm.

Pasagjerët janë evakuuar nga autobusi derisa është vështirësuar qarkullimi për automjete.

Nuk raportohet për të lënduar.

Nga fotografitë dhe videot e siguruara nga zëri.info shihet se policia e Kosovës tashmë ka mbërri në vend të ngjarjes.

the authorE B