Sport

Djokovic me lehtësi kalon në rrethin tjetër të Australian Open

Djokovic është treaguar i fortë për Ramos-Vinolas.

Tenisti serb, Novak Djokovic, me shumë lehtësi ka kaluar në rrethin tjetër të Australian Open.

Djoko e mposhti me lehtësi spanjollin Albert Ramos-Vinolas 3:0 (6-2, 6-3 dhe 6-3). /Gazeta Express/

the authorE B