ShowBiz

Do habiteni si duket dhoma me veshjet e Ritës para koncertit

Rita Ora është shumë aktive me koncerte në vende të ndryshme të botës.
Këngëtarja pas koncertit të mbajtur në stadiumin “Wembley”, ka udhëtuar drejt Nju Jorkut, shkruan lajmi.net.

Nga atje, si zakonisht Rita ka publikuar disa imazhe përmes të cilave ka treguar se si duket dhoma me veshjet e saj para koncertit.

Ajo ishte mbushur përplot me fustane dhe këpuca, ndërsa dëshmon edhe një herë se sa shumë përkushtohet Rita për veshjet që aplikon në paraqitjet publike.

Projekti i fundit i Rita Orës është “Girls”, këngë kjo në duet me Cardi B, Bebe Rexhën dhe Charli XCX. /Lajmi.net/