ShowBiz

Dua apo Rita? Ledri tregon se çka do bënte me to

Raporti i tij me Duan dhe Ritën u përfol shumë.
Madje, për reperin Ledri Vula është thënë se ka qenë në lidhje vite me parë me këngëtaren Lipa, shkruan lajmi.net

Mirëpo, në televizionin Klan, ai ka mohuar një lidhje të tillë, duke thënë se Duan e ka vetëm shoqe.

Ndërsa, sa i përket se a do bashkëpunonte me Duan apo Ritën, Ledri ka dhënë një përgjigje shumë interesante.

“Një muzikë me Duan dhe një film me Ritën. “Fifty Shades of Ledri” janë fjalët e reperit që i tha duke qeshur./Lajmi.net/