ShowBiz

Dua habit me pamjen pa grim (Foto)

Shumë yje të estradës keni dëshirë t’i shihni se si ato duken natyrale pa grim.
Mirëpo pak nga to publikojnë fotografi ku duken të thjeshta.

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore këtë nuk e ka fare problem.

Ajo së fundmi në profilin e saj në Instagram ka postuar një fotografi ku shihet pa ‘make up’.

Dua këtë fotografi e ka realizuar në Portugali.

E veshur me veshje sportive dhe një akullore në dorë, Dua duket shumë bukur.

the authorE B