ShowBiz

Dua Lipa dhe Miguel publikojnë “Lost in your light” (Video)

Dua Lipa në bashkëpunim me Miguel kanë publikuar videoklipin e tyre më të ri.

Bëhet fjalë për këngën “Lost in your light” e cila para një muaji ishte publikuar vetëm në versionin audio, shkruan Indeksonline.

Dua edhe në këtë klip është shfaqur me plot stil dhe në skena kogja interesante./Indeksonline/

the authorE B