AktualeShowBiz

Dua Lipa flet pas përfundimit të Sunny Hill

Këngëtarja e njohur Dua Lipa, për katër ditë me radhë qëndroi në Prishtinë në kuadër të festivalit ‘’Sunny Hill’’, derisa performoi para publikut këngët e saj më të njohura.

Tani Dua Lipa, përmes një postimi i ka përshkruar këto ditë si ‘’të paimagjinueshme’’.

Ajo ka ndarë disa fotografi ku shihet me familjarët e saj, dhe me këngëtarin J Balvin, që ishte një ndër të ftuarit e këtij festivali.

“Katër ditë të paimagjinueshme në qytetin tim”, shkroi Dua ngjitur me postimin në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)