AktualeShowBiz

Dua Lipa: Po kthehem në shtëpi!

Këngëtarja me famë ndërkombëtare Dua Lipa, ka njoftuar se do performojë në festivalin ‘’Sunny Hill’’.

Dua e konfirmoi këtë përmes një postimi në rrjetet e saj sociale.

Ajo u shpreh tejet e entuziuasmuar, derisa shkroi ‘’po kthehem në shtëpi’’.

Festivali ‘’Sunny Hill’’ do mbahet këtë vit me 4,5,6 dhe 7 gusht në Prishtinë.