ShowBiz

Dua Lipa publikon klipin e ri të “Be The One” (Video)

Këngëtarja me origjinë nga Kosova Dua Lipa e cila u ngrit shumë shpejt në skenën muzikore tashmë ka publikuar klipin e ri të këngës “Be The One”.

Dua, këtë klip e ka bërë nën shoqërimin e aktorit Ansel Elgort, i cili njihet për filmin “The Fault in Our Stara” dhe “Dvergent”, transmeton KosovaPress.

Në këtë klip mund të shihni se si Dua dhe Ansel janë çift dhe grinden. E gjithë videoja është në ikje nga njëri tjetri. Për më shumë shikoni videon më poshtë.