ShowBiz

Dua Lipa me të dashurin për pushime në Venedik (Foto)

Këngëtarja Dua Lipa, pas disa angazhimeve mjaft të lodhshme në muajin gusht, ka vendosur që bashkë me të dashurin e saj t’i japin vetes disa ditë pushim.

Ata kanë vizituar Italinë dhe destionacioni i tyre i radhës për të qëndruar ka qenë qyteti më romantik, ai i Venedikut.

Në fotot e publikuara nga çifti në rrjetet sociale, ata shihen shumë të lumtur pranë njëri tjetrit, teksa shijojnë shëtitjet me varkë në qytetin e ndërtuar mbi lumë. /Telegrafi/

dua