ShowBiz

Dua Lipa tregon të pasmet në fustanin e tejdukshëm

Dua Lipa këngëtarja e njohur shqiptare ka vendosur të provokoj me të pasmet e saj.

Ajo së fundi, ka publikuar një imazh në të cilën shihet shumë seksi dhe provokuese, trasnemton Indeksonline.

Duan e shohim të veshur më një fustan transparent gjyrë të zezë me disa figurave të femrave mbi të, kurse ndër fustan shihen edhe të pasmet bombastike të Duas.

“Mik, ku e kam makinën” ka shkruar Dua bashkangjitur me fotografi, përderisa në sfond duken disa të tilla.

Ndryshe, Dua do të performoj në Prishtinë me në muajin gusht./Indeksonline/