ShowBiz

Dua Lipa vazhdon të sjell imazhe joshëse nga pushimet në Meksikë

Dua Lipa ka publikuar disa imazhe nga pushimet e fundit që bëri.

Dua Lipa nisi vitin 2021 në mënyrën më të mire, me pushime, shkruan lajmi.net.

Ajo tashmë ka publikuar mjaft shumë fotografi nga pushimet në Meksikë prej ku zbuloi se ishte e shoqëruar nga familja e saj dhe i dashuri, Anwar Hadid.

Së fundmi ajo ndau imazhe të reja ku shihet me bikini të kaltra teksa theksonte trupin e saj në formë perfekte.

Më pas këngëtarja shfaqi fotografi tjera ku shfaqej me miket e saja dhe motrën teksa po kalonte një kohë mjaft të mirë në shoqërinë e tyre./Lajmi.net/