Sport

Dy gjigantët e Premierligës e duan Ceballos

Dani Ceballos nuk po kalon momente të mira në Real Madrid, duke qëndruar shumicën e kohës në bankën rezervë

Arsenal dhe Tottenham janë duke tentuar që gjatë janarit të nënshkruajnë me mesfushorin e Real Madridit, Dani Ceballos, shkuan Diario Gol.

Ceballo ka dështuar të përshtatet në Madrid, që prej transferimit të tij verën e kaluar nga Betis për 16 milionë euro.

Përveç dy skuadrave angleze, për Ceballos po interesohen edhe AC Milan, Roma dhe ish skuadra e tij Betis. /Express/