Aktuale

Dy lipjanas rrahën mes vete deri sa bëhen për spital

Në fshati Torinë të Lipjanit raportohet se janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj shqiptarë, pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë përleshur fizikisht në mes vete.

Si pasojë të dyshuarit kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje./FaktePlus