Aktuale

Dy të arrestuar për kanosje

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona në Dobresh të Vitisë, të cilët pas një mos marrëveshjeje kanë kërcënuar katër persona tjerë.

Gjatë kontrollit në shtëpinë e të dyshuarve, është gjetur dhe konfiskuar një pushkë ajrore.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt.