ShowBiz

E çuditshme, Luana Vjollca nuk e di se Londra është kryeqytet i Britanisë

Pak javë më parë ka filluar emisioni më i ri i drejtuar nga Luana Vjollca.

Ky emision është duke u transmetuar në Top Channel, shkruan arbresh.info.

“Shiko kush luan”, është emisioni më i ri i Luanës i cili transmetohet të shtunën në orën 20:50. E sigurisht që moderatorja ka shumë persona publik të ftuar në emisione, emision ky i cili ka shumë atraktivite me lojëra të ndryshme.

Pamja e Luanës në çdo emision lë hapësirë për diskutim, pasi që ajo shfaqet gjithmonë në top formë dhe shumë seksi.

Por në një nga emisionet e saj, Luana ja ka ‘huqur’ me një përgjigje. Mos ndoshta Luan është njëra nga ato femra që ka vetëm bukurinë por jo edhe mençurinë?

Në kuizin e saj në emision, ajo drejtoi pyetjen “Në cilin Parlament të Evropës deputetët qëndrojnë të ulur përballë njëri tjetrit?”, e përgjigja nga Jonida ishte ‘Londër’, ndërsa Luana tha se kjo është një përgjigje e gabuar sepse përgjigja është ‘Britani’.

Luan Vjollca ndoshta nuk e ka ditur se Londra është kryeqytet i Britanisë./arbresh.info/

the authorSamir Dalipi