Aktuale

E çuditshme se çfarë bëri kjo vajzë në Gjakovë

Raportohet se dje në rrugën “Agim Qelaj” në Gjakovë një person është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor pasi që i njëjti është sulmuar me thikë nga e dyshuara.

Kjo e fundit ka kishte kohë që bashkëjeton me të njëjtin.

Ndërsa e dyshuara është arrestuar dhe është dërguar në Qendrën e Paraburgimit në Lipjan. /Indeksonline/