ShowBiz

E dhimbshme: Me këtë gjë prekëse Shkurte Fejza e kujton aktorin Blerim Peci

Shkurte Fejza është ndër këngëtaret më të dashura për publikun e muzikës popullore, shkruan ORAinfo.

Ajo është aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot përmes një postimi ajo e ka kujtuar aktorin e mirënjohur kosovar, Blerim Peci i cili ndërrojë jetë sot.

“Kur vdes një njeri është e rëndë e sidomos një i rid he një artist edhe më rëndë. Do të na mungoj Beli. Pushoftë në paqe. Ngushëllime familjes dhe miqëve.”- ka shkruan Shkurta në postimin ngushëllues…