ShowBiz

A e dini që Justin Bieber kishte marrë pjesë në ‘X Factor Usa’ (Video)

Këngëtari i njohur e shumë i dashur në të gjithë botën, Justin Bieber, në vitin 2009, kishte marrë pjesë në kompeticionin e madh ‘X-Factor USA’.

Ai në atë kohë ishte shumë i ri, por që me talentin e tij, e kaloi me sukses garën, shkruan portali Arbresh.info

Justin pas kësaj gare, vazhdoi të incizojë këngë të ndryshme të këngëtarëve të njohur, të cilat i sillte në stilin e vet, dhe kështu brenda një periudhe shumë të shkurtër, ai arriti të bëhej i famshëm në mbarë botën.

Në ‘X Factor’, Justin ishte paraqitur me këngën e Bruno Mars-it, ‘It will rain’.

Kjo është performanca e tij e parë./Arbresh.info