ShowBiz

E habitshme se me çfarë sporti po merret Dua (Video)

Pavarësisht se është shumë e angazhuar me koncerte e projekte muzikore, Dua Lipa asnjëherë nuk i lë anash aktivitete fizike.

Jemi mësuar që së fundmi ta shohim shpesh në palester e prej atje ka publikuar imazhe të ndryshme duke stërvitur por Dua nuk po ndalet me kaq, shkruan lajmi.net. Ajo e ka publikuar një video në Instagram ku shihet duke ushtruar boks dhe ka shkruar se po mësohet. Këngëtarja thotë se është zgjuar në 8 të mëngjesit për t’ia mësyrë këtij sporti, e derisa është një femër e cila gjithmonë ia arrin qëllimeve nuk dyshojmë se do t’ia dalë ta mësojë edhe boksin.

8am combo's with @showstarboxer … still learning ??✨ @bxrlondon

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

the authorSamir Dalipi