ShowBiz

A e ka parë Elita se si është dukur Gjiko para disa vitesh (Foto)

Gjiko është reperi më i dashur i momentit.
Me hitet që ka sjellë ai ka arritur që shumë shpejt të bëj për vete publikun.

Por do të befasoheni kur të mësoni se si është dukur ai vite më parë.

Gjiko ka postuar një foto, të shkrepur vite më parë, me kapelë dhe ku duket shumë më ndryshe se tani.

Pajtoheni edhe ju apo jo?