ShowBiz

E pranon Kim: Kisha frikë nga Beyonce

Çdokush që provon të vallëzojë përkrah Beyonce, do të ndjehet keq.

Por kur je Kim Kardashian, të vallëzosh keq para Beyonce, mund të jetë më keq se vdekja.

35 vjeçarja e ka rikujtuar frikën që kishte pasur kur kishte vallëzuar përkrah mbretëreshës Beyonce apo Queen B.

Ajo ka thënë se në një turne ku po merrnin pjesë bashkëshortët e tyre së bashku Jay Z dhe Kanye West, Beyonce i ka thënë asaj që të vallëzonin së bashku dhe Kim e pranon: “Thash oh, jeta ime merr fund këtu”.

Këtë e ka deklaruar bukuroshja në shfaqjen e saj televizive Keep Up With the Kardashians./Klan Kosova/