Aktuale

E shkelë këmbësorin me veturë në Banjë të Malishevës

Një person përderisa ishte duke lëvizur me veturën e tij me targa lokale në fshatin Banjë të Malishevës, ka goditur një këmbësor.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës në Prishtinë.

Nuk raportohet për të arrestuar ndërsa policia po merret me hetimin e këtij rasti./Indeksonline/

the authorE B