Sport

E shtyu gjyqtarin, të gjithë po tallen me Ronaldon (Foto)

Cristiano Ronaldo ka bërë një gjeste të pahijshëm në ndeshjen ndaj Barcelonës, në Superkupës e Spanjës
Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo është dënuar me 5 ndeshje mos lojë, një për kartonin e kuq dhe katër për shtyrjen që e bëri ndaj gjyqtarit, në Superkupës e Spanjës ndaj Barcelonës (1:3).

Por, Ronaldo nuk u ka shpëtuar as talljeve. Tani në rrejtët sociale kanë filluar të qarkullojnë fotomontazhe të ndryshme të portugezit, të cilat mund t’i shihni më poshtë. /Express/