ShowBiz

E veshur kokë e këmbë me lëkurë gjarpri, Samanta ndan pamje nga xhirimet e klipit

Samanda Karavella po vjen me bashkëpunim.

Samanda Karavella dhe Skerdi kanë bashkuar idetë për projektin e tyre të përbashkët muzikor, shkruan lajmi.net.

Të dy artistët shqiptarë këtë e kanë bërë të ditur nëpërmjet publikimit të një fotografie në Instagram.

Përveç kësaj Samanta ka ndarë pamje edhe nga xhirimet e klipit ku tregon se si do të duket në një prej skenave.

Këngëtarja shihet e veshur kokë e këmbë me lëkurë gjarpri dhe duket tejet joshëse.

the authorGazetaKNN