ShowBiz

Edhe Mozzik ka gati albumin

Mozzik shumë shpjet me album të ri.

Mozzik edhe më parë me anë të disa intervistave të bëra kishte njoftuar publikun se është drejt përfundimit të albumit të ri, shkruan lajmi.net.

Reperi i cili gjendet në Gjermani, mendohet se ka përfunduar edhe pikat e fundit të këtij projekti, në një postim të bërë në Instagram ai shkroi: Album 100 %.

Pas publikimit të këngës ‘Lass Mal’, Mozzik kishte thënë që ka në plan një bashkëpunim me Kidën dhe pastaj publikimin e albumit, e gjithë kjo pritet të ndodhë brenda muajit që vjen.

the authorGazetaKNN