ShowBiz

“Edhe ti” nga Mozzik dhe Tayna shënon një tjetër sukses, e para në Gjermani

Bashkëpunimi i Mozzik dhe Taynës është renditur e para në Gjermani.

Dy rep-artistët, Mozzik dhe Tayna së fundmi e kanë publikuar projektin e tyre të përbashkët muzikor, shkruan lajmi.net.

“Edhe ti” titullohet kënga e cila vjen e realizuar edhe me videoklip. Ky projekt muzikor ende pa i bërë 24 orë ka arritur 2 milionë klikime në kanalin zyrtar në Youtube dhe tani është renditur si kënga e parë trend në Gjermani.

Këtë e kanë bërë të ditur Tayna dhe Mozzik në llogaritë e tyre në Instagram./Lajmi.net/