ShowBiz

Edhe Vesa Luma po synon tregun ndërkombëtar?! (Foto)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Vesa Luma ka pak kohë që është zhvendosur në Amerikë duke iu bashkuar bashkëshortit të saj, Big Basta.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën na i ngrit dyshimet rreth një fillimi të ri edhe në muzikë.

Mos ndoshta Vesa ka cak tregun ndërkombëtar dhe po punon për atje, kjo ende nuk dihet por shpresojmë që ti tregojë aftësitë e saj edhe atje së bashku me reperin, Basta./Indeksonline/