ShowBiz

Elita Rudi provokon nga pushimet

Prezantuesja kosovare, Elita Rudi është bërë e njohur fal emisioneve të saj të suksesshme.
Por, pos emisioneve një faktor tjetër padyshim që është edhe bukuria dhe format e saj trupore.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Elita tash e një kohë është në lidhje me reperin e njohur pejan, Gjikon të cilën vazhdimisht shfaqen shumë të dashuruar.

E sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën si gjithmonë po duket tejet e bukur dhe seksi. Në këtë foto ajo ka bërë edhe një provokim duke ngrerë kështu lart fustanin e saj…