ShowBiz

Elita Rudi publikon momentin romantik me Gjikon

Elita dhe Gjiko shkëlqejnë krah njëri-tjetrit.

Elita Rudi dhe Gjiko janë në pritje të fëmijës së tyre të dytë, shkruan lajmi.net.

Lajmin e mirë ata e kanë ndarë me ndjekësit nëpërmjet publikimit të një videoje ku zbulojnë se gjinia e foshnjës është vajzë.

Nga ajo natë e rëndësishme për ta Elita i ka shkëputur edhe dy foto të reja. Moderatorja shihet në një moment romantik me Gjikon.

the authorGazetaKNN