ShowBiz

Elita Rudin e kemi parë me vello, por ja si duket nuse me dallamë

Elita Rudi është fotografuar me veshje tradicionale.

Moderatorja shqiptare, Elita Rudi, ka realizuar një fotosesion me veshje tradicionale, shkruan lajmi.net.

Saktësishst ajo ka veshur dallamë për të realizuar një fotosesion dhe kjo veshje po i shkon shumë.

Elitën e kemi parë me vello në diten e martesës dhe ka marrë po aq vëmendje në dasmëm e saj.

Moderatorja ka pauzuar me punën për shkak se është përkushtuar në djalin e saj i cili edhe e bëri nënë për herë të pare.

the authorSamir Dalipi