ShowBiz

Elita zbulon një nga sekretet me Gjikon

Këtë nuk e kemi ditur për çiftin.

Në rubrikën “Ask me a question” , Elita iu është përgjigjur disa pyetjeve të fansave.

Nga jeta e saj personale kishte pyetje të ndryshme të cilat morën përgjigje nga Elita, përcjell lajminet.

Një nga pyetjet që iu parashtrua ishte se si e ka të regjistruar emrin e Gjikos në telefonin e saj. Ajo publikoi fotografi ku tregoi se e quan “Babe“.

Ndryshe, Elita dhe Gjiko janë një nga çiftet e estradës të cilët nuk njihen për skandale, ata kanë një djalë Zërin dhe së shpejti do të bëhen prindër edhe të një vajze./Lajminet/