ShowBiz

Elvana Gjata deklaron “pasurinë” (Foto)

Këngëtarja Elvana Gjata padyshim që është duke shijuar suksesin dhe frutet nga kënga e saj e publikuar për tregun botëror, “Forever is Over”.

Në rrjete sociale ajo ka publikuar një foto në të cilën shkruhet se cila janë pikat kryesore në jetë për tu quajtur i pasur.

“Lumturia është pasuria më e re. Paqja e brendshme është suksesi i ri. Shëndeti është pasuria më e re. Mirësia është trendi më i ri,”-përfundon postimi i saj në rrjete sociale./Gazeta Express/

the authorE B