ShowBiz

Elvana Gjata ‘kthehet’ në Shqipëri për ‘bashkëpunimin’ e ri (Foto)

Projekti i fundit i këngëtares Elvana Gjata u realizua në studion e artistit të madh ndërkombëtar Davit Guetta.

Elvana ka synuar gjithmonë që suksesi i saj në muzikë të kalojë kufijtë e Shqipërisë. ‘Forever is over’ është kthyer në hitin e preferuar dhe ndër fansat më të mëdhenj është kirurgu Skerdi Faria.

Ai ëndërron të bëjë një bashkëpunim me Elvanën, madje e ka sajuar një paraprakisht me anë të një video montazhi.

‘Elvana Gjata ft. Doki ma i mir pi krejtve. Me ne fund edhe videoclipi i shumepritur.’-shkruan Skerdi duke shaktuar humor si gjithmonë me pjesën më të madhe të postimeve të tij.

Çfarë mendimi mund të këtë Elvana për këtë…?