ShowBiz

Elvana Gjata me fotosesion të ri, kështu duket

Elvana Gjata ka realizuar foto të reja.

Elvana Gjata është një prej këngëtareve e cila pëlqehet shumë nga publiku.

Përveç me zërin, Elvana ka arritur që t’i bëjë për vete fansat edhe me origjinalitetin që e ka. Këngëtarja konsiderohet edhe si një ndër artistet me shumë stil.

Këtë e ka dëshmuar shpesh por edhe në fotosesionin e radhës të realizuar.

Ajo shihet e veshur me një veshje të shkurtër i cili i zbulon këmbët dhe e bën të duket akoma më seksi.

Sa u përket projekteve muzikore, Elvana është aktive dhe projektet e saj muzikore pëlqehen nga publiku./Lajmi.net/

the authorBurbuqe Metolli