ShowBiz

Elvana Gjata merr vëmendjen me këtë veshje, rrugëve të Prishtinës

Këngëtarja Elvana Gjata është një prej artisteve shqiptare më me nam.
Këngëtarja së fundi ka publikuar albumin e saj me gjashtë këngë, që u prit shumë mirë nga publiku, shkruan lajmi.net.

Gjatë ditës së djeshme, ajo njoftoi fansat se po qëndron në Prishtinë dhe publikoi disa fotografi radhazi.

Elvana u shfaq si çdo herë me shumë stil, ndërsa linajt e saj dukeshin pefekte në veshjen që po e bartte.

Kujtojmë që Elvana ka realizuar edhe një këngë dedikuar tregut të huaj dhe ajo është “Forever is Over”.