ShowBiz

Ema po martohet, Adelina shkruan urimin më të bukur

Këngëtarja e njohur Adelina Ismajli sot është shumë e lumtur.

Kjo për faktin pasi që motra e saj Ema po i jep fund beqarisë duke vendosur të martohet me njeriun që dashuron, transmeton Gazeta Express.

E në gëzimin e motrës së saj, Adelina ka bërë një urim shumë të bukur për Emën.

Adelina në profilin e saj në Instagram ka postuar një fotografi të Emës, e cila pritet të bëhet nuse.

“Ajo do të bëhet nusja më e bukur. Shpirti më i mirë. Forca ime. Mbretëresha ime. Emma ime”, kishte shkruar Adelina.

Kujtojmë se diva shqiptare, Adelina disa muaj më parë është bërë nënë për herë të parë.

Adelina dhe Vali u bënë prindër të një djali të cilin e pagëzuan me emrin Uliks./Gazeta Express/

the authorE B