ShowBiz

Emily Ratajkowski nuk shfaqet gjithmonë nudo, tash ajo shkëlqen plot stil (Foto)

Modelja polake, Emily Ratajkowski, njihet për paraqitjet e saj nudo.

Bukuroshja e njohur ka preferuar tash të dalë plot stil.

Me një dekolte ngjyrë të bardhë dhe mini-fund ngjyrë krem, e flokë të lëshuara drejt, bukuroshja tregon bashkë me çantën e saj të zezë një elegant të jashtëzakonshme.

Emily duket e përkryer me grimin e lehtë ditor që ka vendosur.

Emily konsiderohet se është modelja më e shtrenjtë në botë.

Ajo thotë se ka pasur telashe shumë herë në fushata të ndryshme për shkak se ishte më seksi se që ishte pritur.

Polakja u bë e njohur për paraqitjen e saj në klipin e Robin Thicke “Blurred Lines”. /Telegrafi/

Mood #goober

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

the authorE B