ShowBiz

Emily Ratajkowski, tifozja super joshëse e Juventusit (Foto)

Emily Ratajkowski është një nga modelet më atraktive në botë.

Fotot e saj në Instagram bëjnë xhiron e botës dhe pëlqehen nga miliona adhurues, kryesisht të gjinisë mashkullore.

Modelja provocative kësaj radhe ësht shfaqur me numrin 10 të Juventusit, që tregon se ajo është një tifoze e zjarrtë e klubit Italian.

Emily duket se është numri “10” perfekt i Juventusit.

Kohë më parë polakja tha se ajo është e shtrenjt, por nuk po e angazhojnë nga se është tepër seksi. /Telegrafi/

the authorE B