Sport

Emri i Lorik Canës i gdhendur jo vetëm në fanelën e kombëtares (Foto)

Emri i kapitenit të kombëtares shqiptare në futboll, Lorik Cana përveç ne fanellat e kombëtares do të jetë i gdhendur edhe në kapele.

Ka qenë vetë  Loriku, i cili ka postuar një foto në profilin e tij në Instagram, me inicialet L.C dhe me numrin që mban në fanellën e Kombëtares Shqiptare nr. 5. Mesa duket emri i tij do të jetë edhe një markë e njohur jo vetëm në bluze, por tashmë dhe në kapele.