ShowBiz

Enca i gëzohet suksesit të bashkëpunimit me Don Xhonin

Dyshja kanë arritur miliona klikime brenda pak javëve.

Enca dhe Don Xhon para disa javëve kishin publikuar duetin ‘Break down’ i cili ka marrë pëlqim të madh edhe tek publiku, shkruan lajmi.net.

Klipi pjesa më e madhe e të cilit është xhiruar në jaht ishte publikuar në fundin e muajit të kaluar, dhe deri më tani ka arritur të arkëtoj mbi 4 milionë klikime.

Këtij suksesi i është gëzuar shumë këngëtarja nga Shqipëria, Enca ka ndarë një foto nga prapaskenat e klipit dhe shkroi “Break Down, 4 milion, Haver”

the authorGazetaKNN