ShowBiz

Ende pa ardhur në jetë fëmija, Kylie Jenner bën shpenzime marramendëse për të

Kylie Jenner është shndërruar në një prej personazheve mediatike më të përfolur të momentit.

Ajo është ndër të paktat në moshën e saj që gëzon një pasuri milionëshe falë biznesit të saj.

Është kritikuar nga fansat si “e rritur para kohe”, por këto fjalë mesa duket nuk i binë shumë në vesh asaj.

Lajmi më i bujshëm së fundmi në mediat botërore kishte të bënte me shtatzëninë e saj.

Së fundmi ka pak ditë që lajmi për shtatzëninë e saj ka pushtuar mediat botërore.

U përfol si nëna surrogate e fëmijës së tretë të Kim Kardashianit ,por së fundmi Kylie konfirmoi se po pret fëmijë me të dashurin Trevis Scott.

Ndonëse është vetëm në muajin e katërt të shtatzënisë, 20 vjeçarja ka filluar që tani përgatitjet që bebes së saj të mos i mungojë asgjë, raporton TMZ.

Ende pa lindur thuhet se Kylie ka shpenzuar deri më tani 70,000 dollarë për rrobat dhe aksesorët që nevojiten për fëmijën, dhe me këtë mund edhe të paramendohen shpenzimet që ajo do të bëjë pasi të lindë. /Telegrafi/

the authorE B