ShowBiz

Eneda Tarifa ironizon me buzët e fryra të kolegeve (Foto)

Eneda Tarifa ka ironizuar me operacion plastike shumë të përfolura të kolegeve të saj.

Këngëtarja, është ndër të paktat që mbetet akoma origjinale dhe nuk është përfolur për ndonjë ndërhyrje, shkruan GazetaExpress.

Eneda ka publikuar një fotografi të saj pa ngjyra, së cilës i ka vendosur disa buzë të mëdha të kuqe.

eneda1

the authorSamir Dalipi