ShowBiz

Eneda Tarifa shumë e bukur në të zeza (Foto)

Eneda Tarifën u mësuam që ta shohim çdo javë në “Portokalli” dhe tash daljet e saj publike janë më të rralla.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj “Instagram” në të cilën shihet e veshur me nje fustan të zi dantell dhe dukej shumë e bukur.

Ja shikoni fotografinë që Eneda ka vendosur të ndajë me fansat e saj./Indeksonline/

the authorE B