ShowBiz

Engji me operacione plastike? kjo fotografi dëshmon gjithçka

Engjëllusha Salihu është artistja më e re që sapo ka hy në tregun muzikor, shkruan Gazeta Blic.Ajo njihet si vajza e Shyhrete Behlulit, e cila është pothuajse në çdo paraqitje me të dhe në bashkëpunime të shumta. Por së fundmi ajo që na bie në sy është grimi dhe stili i ri i flokëve të Engjit, e cila po na mahnitë me pamjen e saj.Ajo ka arritur që shumë shpejtë të pëlqehet nga publiku si për zërin ashtu edhe për pamjen e jashtme, mirëpo një gjë na vë në dyshime për operacionet plastike që siç duket vërehen tek buzët e saj, edhe pse Engji në një intervistë tha se hundën e kishte bërë për shkak të problemeve që kishte.

Ndryshe, ajo është aktive edhe në projekte muzikore. Të fundit këngë që ka publikuar është “Lutem edhe njëhere”./GazetaBlic./

the authorE B