ShowBiz

Engji shton peshë gjatë qëndrimit në shtëpi

Qëndrimi në shtëpi bëri që edhe Engji të shëndoshet shumë.

Nuk është se ka karrierë të gjatë muzikore, por suksese e këngë të bukura që kanë thyer rekorde të dëgjueshmërisë ka mjaft shumë.

E si këngë favorit që do e mbajë mend gjithmonë publiku është ‘Kanagjeqi”, shkruan Kosovarja.

Mbase e kuptuat se bëhet fjalë për Engjullushë Salihun, vajzën e këngëtares së njohur Shyhrete Behlulit, e cila ka bashkëpunime të bukura me nënën.

Engji po ashtu pëlqehet shumë nga publiku edhe për shkak të bukurisë që posedon, si dhe po ashtu për linjat trupore gjithmonë në vijë.

Por, kohët e fundit meqë për shkak të gjendjes së krijuar në vend edhe ajo po qëndron e izoluar, siç duket ia pa sherrin qëndrimit në shtëpi si shumë femra tjera.

Edhe ajo po vërehet se ka shtuar peshë. Ja shikojeni si u shëndosh në këtë video që po vallëzon.

the authorGazetaKNN