ShowBiz

Eni Koçi nuk përmbahet…thotë se nuk ka limite! (Foto)

Gjatë kësaj kohe këngëtarja Eni Koçi ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të dyshimeve të lidhjes së saj me këngëtarin Genc Prelvukaj.
Por gjatë ditës së sotme Eni ka publikuar një foto në rrjete sociale në të cilën shfaqet më seksi se kurrë dhe krahas fotos shkruan: “Një vajzë i di limitet e saj, një vajzë e zgjuar e di që nuk ka limite,”-përfundon Eni./Gazeta Express/