ShowBiz

Eni Koçi shkon pa të brendshme në palestër (Foto)

Këngëtarja shqiptare, Eni Koci sidomos kohën e fundit e keni parë shumë aktive në “sfidën” e saj të humb disa kile.

Pas shumë fotografive nga fituesi sot ka publikuar edhe një tjetër por këtë herë pa të brendshme.

Ajo shihet me doreza boksi dhe gati për “luftë” por më së shumti vërehet pjesa e trupit pa të brendshme.

Ndryshe, Eni ka një fizik shumë të bukur edhe pse është pak e “kolme”./Indeksonline/