ShowBiz

Eni Koçi vjen mahnitëse në fustan ngjyrë pink para klipit me Gencin (Foto)

Eni Koçi pa dyshim se është një prej femrave më seksi shqiptare dhe kjo po vërtetohet dita ditës.

Bukuroshja bionde tash është shfaqur me një fustan ngjyrë pink, të hapur në pjesën e gjoksit dhe të ngushtë për trup, që bën që linjat e saj të tregohen mjaft shumë.

Këngëtarja në një seri postimesh ka treguar edhe bukurinë e saj, e cila është e pakontestueshme.

Eni së fundmi hapi një dyçan të veshjeve për femra me motrën, Gretën.

Bukuroshja ka kohë që po flitet se ka një romancë me Genc Prelvukajn, e mohuar nga të dy.

Megjithatë, zjarr benzinës ata i kanë hedhur së fundmi vet, duke konfirmuar një bashkëpunim i cili pritet të jetë mjaft atraktiv.

Genci ka një diferencë të jashtëzakonshme në moshë me Enin, e cila më parë nuk është përfolur për një lidhje me ndonjë reper. /Telegrafi/

A women with class is timeless?

A post shared by Enny☆ (@enikociiii) on

A post shared by Enny☆ (@enikociiii) on

the authorE B