ShowBiz

Ermal Mamaqi tallet me Beatrix Ramosajn në Instagram (Foto)

Ermal Mamaqi pa dyshim se është një nga komedianët më atraktiv të skenës shqiptare të argëtimit.

Dhe, Ermali i cili njihet për batutat e tij dhe shakatë e ndryshme, i ka bartur ato në rrjetni social Instagram.

Ajo ka publikuar një foto me një shoqe, ku ka shkruar se të tjerët “nuk mund të ulen me ta”, një shprehje që në zhargonin ndërkombëtar përdoret për të përcaktur nivele shoqërore.

Megjithatë, Ermali e ka marrë këtë tekst më direkt se që duhet.

Ai ka ironizuar duke shkruar: “Ok, po iki me i lokal tjetër”.

Ky koment ka nxitur një numër batutash në rrjetin social Instagram.

Nuk është hera e parë që Ermali ngacmon të tjerët publikisht në rrjetet sociale.

Ai më parë këtë e ka bërë edhe me konkurrenten Luana Vjollca, ku ironizuan të dy me njëri-tjetrin. /Telegrafi/

the authorE B